LE CLITORIS, czyli łechtaczka w roli głównej. Piękna animacja podbija internet

Nie skłamiemy, jeśli powiemy, że to najprzyjemniejsza część kobiecego ciała. Łechtaczka odgrywa kluczową rolę w kobiecym podnieceniu i orgazmie. Czego jeszcze o niej nie wiecie?

łechtaczka
Doceniana w starożytności, ignorowana w średniowieczu, dopiero w drugiej połowie XX wieku doczekała się należnej uwagi.
Łechtaczka wbrew pozorom ma bogatą historię.
Kadr z filmu Le clitoris, mat. prasowe

Łechtaczka – historia prawdziwa

Zanim zobaczycie animację kanadyjskiej scenarzystki i reżyserki, Lori Malépart-Traversy, cofnijcie się w czasie do XVI wieku. Czy wiecie, że dopiero wtedy zachodnia literatura anatomiczna poświęciła łechtaczce chwilę uwagi? Szczegółowe badania nad rolą kobiecego narządu przyjemności rozpoczęli w 1966 roku William Masters i Virginia Johnson, a ich odkrycia zostały zgrabnie ujęte w serialu Masters of Sex.

Czytaj także: Ana-suromai, czyli kult waginy: wywiad z Anią Kuśpiel

Czytaj także: Gadżety erotyczne – wybieramy TOP 6. Baw się dobrze w łóżku!

LE CLITORIS

Lori Malépart-Traversy zmontowała uroczą, wielokrotnie nagradzaną na festiwalach, m.in. w USA i Kanadzie animację Le clitoris, która w zabawny i przystępny sposób ukazuje właściwości i historię kobiecego narządu rozkoszy. Według autorki, posiadanie tak wyjątkowego organu jest dla kobiet wielkim szczęściem. Ta niepozorna część kobiecego ciała odpowiada za niewyobrażalnie intensywne doznania, a dostarczanie przyjemności jest właściwie jej jedynym zadaniem.

Czytaj także: Seks bez tabu. Rozmowa z Joanną Keszką

Zobaczcie filmik. Po włączeniu ustawcie angielskie napisy – no chyba że znacie francuski. 🙂

To zadziwiające, że niespełna trzyminutowy filmik jest w stanie nauczyć więcej, niż setki artykułów czy lekcje wychowania seksualnego. A Wy co sądzicie o Le clitoris? Dowiedzieliście się czegoś nowego, a może wiecie już wszystko o łechtaczce? Dajcie znać w komentarzu! 🙂

Brak komentarzy

wyślij odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

DOŁĄCZ DO NAS
Podziel się swoją historią lub zainspiruj nas do poruszenia ważnego tematu. Piszemy artykuły, rozmawiamy z inspirującymi kobietami i pytamy o zdanie ekspertów. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz Twoje propozycje. Skontaktuj się z nami!
dalia
KONTAKT Z REDAKCJĄ
e-mail: shapemeup@dalia.pl
WYDAWCA:
Dalia Lingerie ul. Wolności 145 34-220 Maków Podhalański tel: +48 33 877 16 87 e-mail: biuro@dalia.pl