Subscribe & Follow:

Redakcja

Angelika Wiciejowska

Redaktor prowadząca. Jej ulubione dziedziny to zdrowie i psychologia. Uwielbia przełamywać tabu i poruszać kontrowersyjne tematy. To ona odpowiada najczęściej na Wasze wiadomości i komentarze, zapisując też wszelkie sugestie dotyczące kolejnych wydań magazynu.

Sabina Mańka

Projektantka bielizny w Dalia Lingerie To ona zdradza nam najwięcej szczegółów zza kulis funkcjonowania marki i przedstawia nowości na każdy sezon. Kiedy wysyłacie do nas wiadomości z zapytaniami o konkretne modele, przesyłamy je właśnie do niej.

Sylwia Tomanek-Alagierska

Doświadczona braffiterka Dalii i kierowniczka salonów stacjonarnych. Jest naszą skarbnicą wiedzy w kwestii konstrukcji oraz właściwości materiałów. Nawet na zdjęciu jest w stanie ocenić czy biustonosz został dobrany prawidłowo. Pomaga nam tworzyć wpisy instruktażowe i wiedzowe, w których promujemy ideę prawidłowo dobranej bielizny.

Inga Tomala

Miłośniczka mody, specjalistka od trendów. W redakcji odpowiedzialna za wywiady i gości specjalnych serwisu. Kontaktuje się z gwiazdami i wyszukuje tematy do ciekawych rozmów oraz artykułów

Natalia Grabda

Mistrzyni ortografii oraz interpunkcji. To ona zajmuje się korektą tekstów na blogu i w magazynie drukowanym. Odpowiada za formę artykułów, pilnując by pozostałych członków redakcji za mocno nie poniosła fantazja. 😉

Ania Siuda

Nowa członkini redakcyjnego teamu. Zajmuje się tworzeniem treści lifestylowych i beauty.  To ona podsyła nam pomysły na ciekawe treści dla Was i pomaga robić research tematów do magazynu drukowanego.