Zdjęcia najnowszej kolekcji Dalia Lingerie – za kulisami #NoDifference

Najnowsza kolekcja bielizny #NoDifference na sezon-jesień zima 2016/17 już wkrótce pojawi się w salonach oraz sklepie internetowym.  Dziś natomiast zajrzymy za kulisy sesji wizerunkowej, aby nieco bliżej poznać ludzi, dzięki którym zdjęcia zyskały wyjątkowy, pełen zmysłowości klimat.


#od dźwięków po zdjęcia

 

Karierę rozpoczynał jako producent muzyczny, ale gdy poznał swoją żonę Monikę, postanowił całkowicie oddać się fotograficznej pasji. Sebastian Cviq mieszka i pracuje w Paryżu, który nieustannie inspiruje go swoją otwartością. Jak sam przyznaje, życie w jednej z europejskich stolic mody to świetna szkoła, okazja do współpracy z najlepszymi i możliwość rozwoju swoich umiejętności. W jego dossier znajdziemy kampanie dla Adidasa, Monnari, czy La Mania SS 2011, o której rozpisywał się prestiżowy serwis Vogue China. Zdjęcia Sebastiana znajdziecie m.in. w Fashion Magazine, Glamour oraz amerykańskim Design Scene.

ZDJĘCIA SEBASTIAN

Aż trudno uwierzyć, że autor tylu niezwykłych edytoriali, to samouk! Przyznaje, że nieustannie się kształci, oglądając prace światowej sławy fotografów. Inspiracje odnajduje w ludziach, filmach, krajobrazach, książkach… Najwięcej czerpie z dynamiki i różnorodności współczesnej mody. Jak widzi swoją pracę w przyszłości? Chęć odkrywania świata sprawia, że każdy kolejny rok może okazać się niespodzianką. Nie wyklucza, że następnym przystankiem w fotograficznej karierze będzie Nowy Jork.

ZDJĘCIA OLA BACK

#architekt w ciele modelki

Z wykształcenia architekt wnętrz, z zamiłowania podróżniczka i propagatorka zdrowego stylu życia. Piękną Olę Kowal z agencji Model Plus mieliście okazję zobaczyć m.in. w kampanii Reeboka, Mohito, Deni Cler czy Top Secret. Pojawiła się na wybiegach Dawida Wolińskiego, Macieja Zienia i duetu Paprocki&Brzozowski. Znana na Instagramie jako @szindy podbiła serca czytelników męskiego magazynu GQ. Stwierdzenie, że za zdjęcia takich dziewczyn jak ona, można polubić #Insta przyjęła z naturalną skromnością. Wiemy jednak, że takie komplementy są naprawdę wyjątkowe.

Dalia Lingerie, Model Danica, kolekcja No Difference zdjęcia

Ola udziela się również, jako ambasadorka projektów sportowych. Współpracę z portalem Vumag oparła na motywowaniu kobiet do zmiany dotychczasowych nawyków żywieniowych. W ramach akcji #90dnidobikini przez kilka miesięcy zachęcała internautki do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Na co dzień Ola uprawia pilates i regularnie trenuje na siłowni. Mówi, że jej wygląd, to zasługa ciężkiej pracy i systematyczności.

OLA MINA zdjęcia

#I inni… 🙂

Odważna kolorystycznie kolekcja #NoDifference to tradycyjnie zasługa naszej projektantki Mai Madej, która od lat dba o estetyczną stronę marki. Delikatne i romantyczne fryzury są dziełem Emila Zeda z Van Dorsen Artists, a uwodzicielskie makijaże zaprzyjaźnionej z naszą marką i pracującej na codzień dla TVN Style, Viki May. Subtelne stylizacje to pomysł Karoliny Adamskiej z Korporacji Stylu, których efekt dopełniły scenografie autorstwa Zuzy Słomińskiej.

Więcej zdjęć z kampanii oraz backstage’u „#NoDifference” znajdziecie na naszym fanpage’u na Facebooku.

Brak komentarzy

wyślij odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

DOŁĄCZ DO NAS
Podziel się swoją historią lub zainspiruj nas do poruszenia ważnego tematu. Piszemy artykuły, rozmawiamy z inspirującymi kobietami i pytamy o zdanie ekspertów. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz Twoje propozycje. Skontaktuj się z nami!
dalia
KONTAKT Z REDAKCJĄ
e-mail: shapemeup@dalia.pl
WYDAWCA:
Dalia Lingerie ul. Wolności 145 34-220 Maków Podhalański tel: +48 33 877 16 87 e-mail: biuro@dalia.pl