Magic art – jesienna kolekcja Dalia LINGERIE

Magic art – jesienna kolekcja Dalia LINGERIE

WYPRZEDAŻ:

Biustonosz BILLIE semi-soft K24Biustonosz ETTA soft K02
Biustonosz DIANE soft K26Biustonosz ERYKAH semi-soft K24 1

Zakończenie lata i coraz dłuższe wieczory to znakomita okazja, by sięgnąć po zmysłową bieliznę, która podkręci temperaturę chłodnych, jesiennych nocy. W najnowszej kolekcji Magic art nasza projektantka – Maja Madej zaproponowała klasyczne, znane Wam fasony w prawdziwie baśniowym wydaniu.

Magic art
Model MONICA, Dalia LINGERIE, dalia.pl

#Po drugiej stronie lustra

Jaka jest najnowsza kolekcja? Pełna emocji, nieoczywista, zmienna – tak, jak każda z nas. Szukając inspiracji, zastanawialiśmy się, jaka bielizna będzie najlepiej służyć ciału i współgrać z temperamentem.

Szukając inspiracji do najnowszej kolekcji, zawędrowaliśmy do świata, w którym nic nie jest oczywiste, a wszystko subiektywne. Świata, który zmienia się, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Świata sztuki, piękna i kobiecości. Świata po drugiej stronie lustra. – Maja Madej dla magazynu #SHAPEMEUP

Magi art
Model MILA, Dalia LINGERIE, dalia.pl

#Magic art

W kolekcji królują odcienie zaczerpnięte z nocnego spaceru: księżycowy fiolet, tajemnicze indygo czy czerń z akcentami błękitu i fuksji. Nie zabrakło także charakterystycznych dla naszej bielizny detali w postaci szlachetnych haftów, które wyróżniają ją na tle innych marek, stosujących wyłącznie koronki. Od wielu sezonów konsekwentnie dążymy do przełamania obowiązującego „kanonu piękna”, dlatego każdy model prezentujemy Wam w szerokim wachlarzu rozmiarów i fasonów dostosowanych do różnych sylwetek. Stąd także w najnowszej kolekcji dostępne są różne kroje każdego modelu biustonosza oraz fig.

Magic art
Model KEIRA, Dalia LINGERIE, dalia.pl

#Magic team

W roli modelki i twarzy kampanii ponownie wystąpiła piękna @sznidy, czyli Ola Kowal z MODEL PLUS, która stanęła przed obiektywem jednej z najbardziej cenionych fotografek młodego pokolenia – Aleksandry Zaborowskiej z agencji Papert Pictures. Baśniowego charakteru edytorialowi nadały ilustracje utalentowanej Aleksandry Morawiak. Przedstawione stylizacje to wybory stylisty Roberta Losyka, a kreatywny team uzupełnili: wizażystka pracująca m.in. dla TVN Style – Vika May i stylista fryzur – Adam Szaro.

Kolekcja Magic art już niedługo pojawi się w naszych salonach oraz w sklepie on-line: dalia.pl. Wszystkie modele bielizny zobaczycie niebawem w magazynie #SHAPEMEUP. Zaglądajcie na naszego bloga! 🙂

Brak komentarzy

wyślij odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

DOŁĄCZ DO NAS
Podziel się swoją historią lub zainspiruj nas do poruszenia ważnego tematu. Piszemy artykuły, rozmawiamy z inspirującymi kobietami i pytamy o zdanie ekspertów. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz Twoje propozycje. Skontaktuj się z nami!
dalia
KONTAKT Z REDAKCJĄ
e-mail: shapemeup@dalia.pl
WYDAWCA:
Dalia Lingerie ul. Wolności 145 34-220 Maków Podhalański tel: +48 33 877 16 87 e-mail: biuro@dalia.pl