KONKURS jubileuszowy na 25 lat marki DALIA

To dla nas wyjątkowy rok. Świętując 25. urodziny, przygotowaliśmy dla Was jubileuszową kolekcję, specjalne rabaty i KONKURS, o którym piszemy poniżej. Zachęcamy Was także do regularnego próbowania i odkrywania nowych rzeczy. Jeśli zastanawiacie się, czy warto, pomyślcie, że nie byłoby nas z Wami, gdyby 25 lat temu założycielka naszej marki nie zdecydowała się na krok w nieznane… 🙂

Let’s celebrate!

Jak co roku z okazji urodzin przygotowaliśmy dla Was prezenty w postaci rabatów w salonach i sklepie on-line (więcej informacji wkrótce na naszym Facebooku i Instagramie – obserwujcie nasze profile), upominków do zakupów oraz jubileuszowy KONKURS z nagrodami. O tym, jak wziąć udział w grze o wyjątkowe nagrody (m. in. metamorfozę pod okiem stylistki, make-upistki i fryzjera, profesjonalną sesję zdjęciową i weekend w SPA) przeczytacie w magazynie #SHAPEMEUP (s. 63) i poniżej.

Czytaj także: Warto podejmować wyzwania – finał KONKURSU #DaliaCHALLENGE

#KONKURS jubileuszowy

Aby wziąć udział w konkursie, w dniach od 1 września do 10 października 2019 r. zrób zakupy za minimum 200 zł w naszych salonach firmowych lub na dalia.pl. Zachowaj paragon i zarejestruj go do 13 października, wypełniając formularz zgłoszeniowy (klik). W formularzu zgłoszeniowym napisz, co znaczy dla Ciebie być Wonder Woman i w ciekawy sposób uzasadnij swoją odpowiedź. 14 października ogłosimy wyniki. Autorki trzech najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy bonami zakupowymi DALIA, prezentami od PRETTY ONE oraz podwójnymi zaproszeniami na weekend w Hotelu Golden Tulip Magnus Resort, podczas którego wezmą udział m.in. w profesjonalnej sesji zdjęciowej z Ulą Kóską, warsztatach ze stylizacji z OSĄ, Moniką Jurczyk oraz w warsztatach o równowadze w pracy, zdrowym odżywianiu i aktywności z Magdaleną Górnisiewicz z Up Your Life.

Być jak Wonder Woman

Miała być żeńskim odpowiednikiem Supermana, stała się symbolem współczesnej kobiety i inspiracji. Jednym z twórców postaci był znany z prac nad udoskonaleniem skuteczności wariografu psycholog William Moulton Marston. Zainspirowany własnymi badaniami z dziedziny psychologii Marston wykorzystał wiedzę o ludzkim umyśle do stworzenia postaci Wonder Woman.

Badania utwierdziły go w przekonaniu, że kobiety nie tylko są w stanie dorównać mężczyznom, ale też, że są bardziej szczere i niezawodne od mężczyzn, przez co mogą pracować efektywniej.

Wikipedia

Weźcie udział w konkursie, powiedzcie o nim Waszym przyjaciółkom i świętujcie z nami 25. urodziny! Pamiętajcie o rejestracji paragonu tutaj. Powodzenia!

Brak komentarzy

wyślij odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

DOŁĄCZ DO NAS
Podziel się swoją historią lub zainspiruj nas do poruszenia ważnego tematu. Piszemy artykuły, rozmawiamy z inspirującymi kobietami i pytamy o zdanie ekspertów. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz Twoje propozycje. Skontaktuj się z nami!
dalia
KONTAKT Z REDAKCJĄ
e-mail: shapemeup@dalia.pl
WYDAWCA:
Dalia Lingerie ul. Wolności 145 34-220 Maków Podhalański tel: +48 33 877 16 87 e-mail: biuro@dalia.pl