Wonder Woman by DALIA Lingerie – nowa kolekcja na jesień-zimę 2019

Tej jesieni kończymy świętowanie 25. urodzin naszej marki! Z tej okazji nasza projektantka Maja Madej zaprojektowała wyjątkową, jubileuszową kolekcję bielizny Wonder Woman by DALIA Lingerie na jesień-zimę 2019, która na pewno Was zaskoczy!

Wonder Woman by DALIA Lingerie

Podróż w czasie

Jubileuszową kolekcją cofamy się w czasie, oddając szacunek Stanisławie Włodarczyk – założycielce naszej marki. Wonder Woman by DALIA Lingerie to retrospektywa najpopularniejszych fasonów, najpiękniejszych, haftowanych zdobień i kultowych barw, które zachwycały Was przez ostatnie 25 lat. To także pierwsza sezonowa kolekcja, w której pojawia się body – dotąd występujące wyłącznie w linii BASIC.

Czytaj także: Fashion Revolution – poznaj historię naszej marki

Wonder Woman by DALIA Lingerie

Tajemnicza jak niewidoczna strona księżyca, delikatna jak dotyk porannej rosy. Romantyczna, spójna w kontrastach i zaskakująca – jak każda z nas. To właśnie złożoność kobiecej natury wyznaczyła estetyczną różnorodność nowej kolekcji. Eteryczne hafty w parze z nowoczesnym wzornictwem i klasyczne kroje wzbogacone o zaskakujące akcenty to dwa zgrane duety. Obok nich premiery: energetyczna czerwień i ultrazmysłowe body ujęte w bogatej gamie fasonów i rozmiarów oraz mnogość kolorów odpowiadających różnym charakterom i typom urody.

Wonder Woman by DALIA Lingerie

Czytaj także: Nowa kampania #DaliaHereAndNow: Kochaj siebie tak, jakby miało nie być jutra!

Tropical night

Jubileuszową kolekcję bielizny uzupełnia linia #DaliaByNIGHT. Tropikalne motywy na hebanowym tle, zmysłowa czerwień kenijskich zachodów słońca czy głęboki granat pustynnych nocy to nasza pocztówka z wakacji, którą ślemy Wam tej jesieni. Nowa kolekcja bielizny nocnej każdego wieczoru zabierze Was w podróż do innego zakątka Afryki, a miłe tkaniny, wygodne kroje i zmysłowe wykończenia zapewnią gorącą aurę – nie tylko w snach. 🙂

Dziękujemy, że jesteście z nami już ćwierć wieku! Jesteśmy dumni z naszych klientek, wspierających polską, zrównoważoną i przyjazną środowisku produkcję DALIA Lingerie. Życzymy Wam i sobie kolejnych wspólnych 25 lat!

Brak komentarzy

wyślij odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

DOŁĄCZ DO NAS
Podziel się swoją historią lub zainspiruj nas do poruszenia ważnego tematu. Piszemy artykuły, rozmawiamy z inspirującymi kobietami i pytamy o zdanie ekspertów. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz Twoje propozycje. Skontaktuj się z nami!
dalia
KONTAKT Z REDAKCJĄ
e-mail: shapemeup@dalia.pl
WYDAWCA:
Dalia Lingerie ul. Wolności 145 34-220 Maków Podhalański tel: +48 33 877 16 87 e-mail: biuro@dalia.pl