Biustonosze DALIA – jaki rodzaj miseczki odpowiada Twojemu biustowi?

Biustonosze DALIA – jaki rodzaj miseczki odpowiada Twojemu biustowi?

Coming soon:

Dalia Lingerie, OLA K29 soft beż - 157,90 złDalia Lingerie, OLA figi klasyczne beż - 72,90 zł
Dalia Lingerie, OLA K31 soft czerń - 167,90 złDalia Lingerie, OLA stringi czerń - 72,90 zł

W naszej ofercie znajdziecie biustonosze z pięciu głównych grup, które są skonstruowane na kilka różnych sposobów. Jak idealnie dopasować krój do biustu, dlaczego czasem soft, a czasem big i o co chodzi z typem „spacer”? Zobaczcie, co podpowiedziała nam nasza brafitterka – Magdalena Lazar.

Biustonosze

Biustonosze typu SEMI – SOFT (pół-usztywniane)

To fasony przeznaczone dla obfitych biustów. Dół miseczek jest usztywniony wkładem gorseciarskim, a miseczki fiszbinami, które kształtują i stabilizują biust.

 

 

Biustonosze typu SOFT

Rodzaj miękkich biustonoszy w całości wykonanych z haftu lub dzianiny, dostosowujących się do kształtu biustu. SOFT-y są przeznaczone dla Pań z jędrnymi i mniejszymi piersiami niż w przypadku SEMI-SOFT’ów.

 

 

Biustonosze typu PUSH UP

W biustonoszach tego typu miseczki są w całości usztywnione wkładem gorseciarskim. Dla wzmocnienia efektu posiadają kieszonki na wymienne wkładki, którymi można wyrównywać proporcje i korygować wygląd biustu. Ten rodzaj biustonosza stworzyliśmy dla kobiet chcących uwydatnić i optycznie powiększyć biust. Wszystkie modele push-up posiadają odpinane ramiączka.

 

 

Czytaj także: Biustonosz idealny. O czym powinnaś wiedzieć, dobierając bieliznę?

Biustonosze typu BIG

To rodzaj zabudowanych biustonoszy, w których całe miseczki usztywnione są wkładem gorseciarskim, przeznaczone dla pełnego biustu. Zastosowane kroje i fiszbiny kształtują i uwydatniają piersi oraz zapewniają właściwą stabilizację.

 

 

Biustonosze typu BARDOTKA

Podobnie jak w push up, miseczka jest w całości usztywniana i posiada kieszonki na wkładki modelujące. Dzięki użyciu taśmy silikonowej i specjalnemu krojowi, bardotki można nosić bez ramiączek, które dodaliśmy w wersji odpinanej. Górna część miseczek nie jest wysoko zabudowana, co pozwala na bezpieczne odkrycie dekoltu.

 

 

Biustonosze typu SPACER

Biustonosz bez przeszyć, w całości usztywniany, wykonany z oddychającego materiału. Idealny dla kobiet, które na pierwszym miejscu stawiają komfort i wygodę. Gładkie miseczki nie odznaczają się pod ubraniem, dlatego biustonosze typu Spacer idealnie sprawdzą się pod bardzo cienkimi materiałami.

 

 

Każda z 5 głównych grup biustonoszy Dalia Lingerie została wzbogacona o fasony dedykowane poszczególnym kształtom i rozmiarom biustu. Więcej na ten temat przeczytacie w najbliższym wydaniu naszego magazynu #SHAPEMEUP, które już niebawem znajdziecie w salonach Dalia oraz na naszym blogu: shapemeup.pl. Stay tuned.

Brak komentarzy

wyślij odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

DOŁĄCZ DO NAS
Podziel się swoją historią lub zainspiruj nas do poruszenia ważnego tematu. Piszemy artykuły, rozmawiamy z inspirującymi kobietami i pytamy o zdanie ekspertów. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz Twoje propozycje. Skontaktuj się z nami!
dalia
KONTAKT Z REDAKCJĄ
e-mail: shapemeup@dalia.pl
WYDAWCA:
Dalia Lingerie ul. Wolności 145 34-220 Maków Podhalański tel: +48 33 877 16 87 e-mail: biuro@dalia.pl