Zmiana pełną parą – zmień wizerunek swojego związku

Zmiana pełną parą – zmień wizerunek swojego związku

kolekcja spring-summer 2017:

4d829aa2d2250b95c2c287a4b9697f81BIUSTONOSZ RINKO SEMI-SOFT K24
BIUSTONOSZ LEE SEMI-SOFT K24BIUSTONOSZ BETTINA SOFT K02

„Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy.” – mówiła Marilyn Monroe. No tak, ale w jakim stopniu zmiana garderoby może wpłynąć na nasze życie, a nawet odmienić rzeczywistość naszego związku? Sprawdziliśmy to razem z Moniką Jurczyk – Osą Osobistą Stylistką na antenie programu „Zmiana pełną parą” w TLC Polska.

#sposób na kryzys

Jeśli znacie trzy góralskie prawdy, my dokładamy jeszcze dwie. Prawda nr jeden: jeśli chcesz zmienić swój związek, zmień partnera (ale niekoniecznie od razu na nowszy model 🙂 ). Prawda nr dwa: Jeśli chcesz zmienić kogoś, najpierw zmień siebie. Czasem również temperament potrzebuje „liftingu”. Często tracimy zapał, bo w związku zaczyna dominować rutyna, a nowe wyzwania to idealna okazja do odkrycia w sobie (lub partnerze) czegoś nowego, zaskakującego – może nawet wspólnej pasji? Zastanów się, czego jeszcze razem nie robiliście – wspólne bieganie górskimi szlakami, kurs wspinaczkowy, a może całkowita wymiana garderoby i wizyta w programie „Zmiana pełną parą”?

Zmiana pełną parą
Beata i Krzysztof po udanej metamorfozie.

#dobra zmiana

No OK, ale w jaki sposób zmiana garderoby może odmienić Twój związek? Dokładnie tak samo, jak nowa bielizna/sukienka/para cudownych szpilek, etc. zmienia Twój nastrój. 🙂 Zakładasz je i czujesz się „inaczej”, tak po prostu wyjątkowo. To pierwszy krok do zmiany na lepsze – uwierzysz, że podobasz się swojemu partnerowi tylko wtedy, kiedy sama będziesz z siebie zadowolona.

Zmiana pełną parą
Body ANNA w duecie z białym garniturem wyglądało zjawiskowo!

#pod okiem fachowców

„Zmiana pełną parą” to nie przelewki – prowadząca Agata Młynarska wybrała do swojego zespołu specjalistki, które znają się na rzeczy, ponieważ same przeszły spore zmiany. Czy wiecie, że zanim Monika Jurczyk stała się Osą Osobistą Stylistką (kliknij tutaj i zobacz, jak nosić stroje kąpielowe nie tylko na plaży), była niestrudzoną panią polityk? 🙂 Iga pasję do aktorstwa zamieniła na farbę i nożyczki. Wyjechała do Londynu, aby uczyć się od najlepszych w Sassoon Academy. Teraz zmienia wizerunek Polek i Polaków w swoim salonie Przyjaciele oraz na antenie TLC, tworząc zgrany duet z Kasią – kiedyś koszykarką, teraz wizażystką gwiazd.

Zmiana pełną parą
Od lewej: stylistka Monika Jurczyk – Osa, prowadząca program Agata Młynarska, wizażystka Katarzyna Sujka oraz Iga Chmielewska – stylistka fryzur i kolorystka.

#biust do przodu!

Lepsza fryzura, piękny make-up i świetna stylizacja, która zaczyna się od dobrze dobranej bielizny! Niezależnie od rozmiaru i typu sylwetki, każda kobieta może osiągnąć wymarzony kształt, równoważąc swoje proporcje za pomocą ubrania i tego, co pod nim. W programie „Zmiana pełną parą” u podstaw każdej metamorfozy leżała nasza bielizna – jesteśmy dumni, że mogliśmy wziąć udział w tym projekcie i przyczynić się do zmian na lepsze. 🙂

 

 

Widząc efekty udanych metamorfoz, mamy ochotę na więcej i ruszamy do działania! Już niedługo w naszych salonach pojawią się pierwsze modele z jesienno-zimowej kolekcji, a my nie możemy się doczekać kolejnego sezonu programu „Zmiana pełną parą”.

Brak komentarzy

wyślij odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

DOŁĄCZ DO NAS
Podziel się swoją historią lub zainspiruj nas do poruszenia ważnego tematu. Piszemy artykuły, rozmawiamy z inspirującymi kobietami i pytamy o zdanie ekspertów. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz Twoje propozycje. Skontaktuj się z nami!
dalia
KONTAKT Z REDAKCJĄ
e-mail: shapemeup@dalia.pl
WYDAWCA:
Dalia Lingerie ul. Wolności 145 34-220 Maków Podhalański tel: +48 33 877 16 87 e-mail: biuro@dalia.pl