Weekend w SPA – Twoje lekarstwo na jesienną chandrę!

pobyt w  SPA

Gdy pogoda za oknem usilnie przypomina nam o jesieni i zamiast pięknych promieni słońca, wpatrujemy się w spływające po szybie krople deszczu, a nasz nastrój staje się coraz bardziej melancholijny, wtedy wiemy, że potrzebny jest nam czas dla siebie, by poprawić swoje samopoczucie, zrelaksować się i nabrać zapału do działania. Jak sobie poradzić z dopadającym nas jesiennym spadkiem nastroju? Jest na to wiele sposobów, a jednym z nich z pewnością może być krótki wypad za miasto. Co powiecie na pobyt w SPA, położonym w malowniczym miejscu, z pięknym widokiem na góry?

pobyt w spa
Pobyt w SPA. Basen ze strefą wypoczynku

WSPAniałe miejsce

Zabiegi pielęgnacyjne w strefie wellness i aktywny wypoczynek na basenie czy siłowni pomogą rozładować cały stres i zdenerwowanie. Wszystko to i wiele więcej znajdziecie w hotelu Golden Tulip Magnus Resort, znajdującym się w Bystrej, położonej u podnóża górskich stoków Beskidu Śląskiego, na szlaku z Katowic i Bielska-Białej, w drodze do Szczyrku.
Ze względu na korzystny mikroklimat, górskie powietrze i otaczające ją zewsząd lasy ta malownicza miejscowość uznawana jest za uzdrowiskową i wypoczynkową.

pobyt w spa
Okoliczny widok na pobliskie góry

Czytaj także: KOI – kosmetyki, które pokocha Twoja skóra [wywiad]

Relaks podciśnieniem

Miejsce to przyciąga również bogatą ofertą zabiegów, wykonywanych najwyższej jakości urządzeniami: suchy hydromasaż, z pomocą specjalistycznego robota masującego – Aquatizer jest relaksującym połączeniem wielu form wypoczynku: muzykoterapii, komfortowego masażu wodnego oraz termoterapii. Po takim zabiegu nasze ciało będzie odprężone i ujędrnione.

pobyt w spa
Pobyt w SPA. Strefa wypoczynku

Dużym zainteresowaniem cieszą się także zabiegi z wykorzystaniem, najnowszej technologii aparatu Vacustyler; z pomocą podciśnienia zwiększa się wydolność organizmu oraz regeneracja skóry, czego efektem są: znaczna poprawa krążenia, detoksykacja całego ciała oraz redukcja cellulitu i nadprogramowych centymetrów w okolicach ud i brzucha.
Pamiętajcie, nasze ciało, zwłaszcza na przełomie lata i jesieni szczególnie potrzebuje, by o nie zadbać, a lepszego miejsca niż strefa wellness nie znajdziecie. 🙂 Wbrew pozorom nie trzeba wcale daleko wyjeżdżać, by pozwolić sobie na drobne przyjemności – poszukajcie takich miejsc w Waszej najbliższej okolicy. Może się okazać, że wSPAniały weekend czeka tuż za rogiem 😉


Przypominamy Wam także o naszym konkursie, w którym nagrodą jest weekendowy pobyt w SPA z pakietem niespodzianek.

Brak komentarzy

wyślij odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

DOŁĄCZ DO NAS
Podziel się swoją historią lub zainspiruj nas do poruszenia ważnego tematu. Piszemy artykuły, rozmawiamy z inspirującymi kobietami i pytamy o zdanie ekspertów. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz Twoje propozycje. Skontaktuj się z nami!
dalia
KONTAKT Z REDAKCJĄ
e-mail: shapemeup@dalia.pl
WYDAWCA:
Dalia Lingerie ul. Wolności 145 34-220 Maków Podhalański tel: +48 33 877 16 87 e-mail: biuro@dalia.pl