Challenge book! Książki, które pomogą Ci się zorganizować

Książki. Jak dobrze zorganizować czas?

produkty Dalia:

biustonosz-paulafigi-paula
Startujemy kolejnym Dalia challenge! Nasze wyzwanie: produktywny relaks. Niemożliwe? Możliwe – w końcu kto nie lubi odciąć się od świata i choć na 15 minut zostać sam na sam z ulubioną lekturą? Po co sięgnąć, żeby nie mieć wyrzutów sumienia z powodu „marnowania czasu”? Przygotowaliśmy 4 książki, które nie tylko bawią, ale też realnie pomagają lepiej zorganizować czas i domowy budżet.

1. Joanna Glogaza, “Slow Life. Zwolnij i zacznij żyć!”

Świetna pozycja wprowadzająca w tematykę koncentracji na tym, co jest dla nas najważniejsze. Autorka pomaga ustalić priorytety, odkryć unikalne talenty i pasje oraz udowadnia, że celebrowanie codzienności naprawdę może zmienić nasze życie. Co odróżnia tę książkę od innych poradników? Przede wszystkim świetny język i bardzo praktyczne podejście do poruszanego tematu – wszystko, co tam znajdziecie, pochodzi z doświadczenia autorki.

książki

2. Greg McKeown, “Esencjalista: Mniej, ale lepiej”

Czujesz się przepracowana? Na koniec dnia padasz na łóżko ze zmęczenia, ale wiesz, że nie zrobiłaś nic konkretnego? Masz problemy z produktywnością w pracy? Ta książka pomoże Ci uporać się z tymi wszystkimi problemami. Autor proponuje rozwiązanie, które, choć oczywiste, w dzisiejszych czasach jest prawdziwie rewolucyjne: jest nim skupienie się na swoich najważniejszych celach. Po prostu. Wyjaśnia, skąd biorą się problemy z produktywnością oraz jak planować swój czas, aby dostarczał on jak najwięcej satysfakcji ze zrealizowanych zadań.
książki

3. Marta Sapała, “Mniej. Intymny portret zakupowy Polaków”

To nie poradnik, a bardzo dobrze napisany reportaż z eksperymentu, do którego autorka zaprosiła siebie i kilka innych rodzin mieszkających w Polsce i nie tylko. Eksperyment polegał na rocznym ograniczeniu zakupów tylko do tego, co absolutnie niezbędne. Czy to w ogóle możliwe w świecie zdominowanym przez masową konsumpcję? Tego dowiecie się z książki. I już teraz zapewniamy, że po jej przeczytaniu zakupy nigdy nie będą takie same. Uwaga, wciąga!
 książki

4. Michał Szafrański, “Finansowy ninja”

Autor popularnego bloga o oszczędzaniu wydał swoją pierwszą książkę, która w przedsprzedaży odniosła ogromny sukces. Nic w tym dziwnego – to pozycja obowiązkowa dla każdego, dla kogo ważne jest bezpieczeństwo i odzyskanie kontroli nad swoimi finansami. Książka napisana jest łatwym językiem, dlatego zrozumiesz ją nawet jeśli nie masz zielonego pojęcia o ekonomii. Jeśli nie wiesz, gdzie uciekają Twoje pieniądze i nie potrafisz zaplanować swojego budżetu na kolejny miesiąc, koniecznie przeczytaj “Finansowego ninję”. Obiecujemy, że ta inwestycja to jedna z najlepszych rzeczy, jakie możesz dla siebie zrobić w tym roku! Ciekawostka: autor zachęca do oszczędzania, dlatego jeśli nie chcesz lub nie możesz kupić książki, tutaj znajdziesz listę bibliotek w całej Polsce, w których możesz ją znaleźć.

książki

Nie odpuszczamy! W 2017 roku wytrwale dążymy do osiągnięcia wyznaczonych celów. Razem.
Brak komentarzy

wyślij odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

DOŁĄCZ DO NAS
Podziel się swoją historią lub zainspiruj nas do poruszenia ważnego tematu. Piszemy artykuły, rozmawiamy z inspirującymi kobietami i pytamy o zdanie ekspertów. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz Twoje propozycje. Skontaktuj się z nami!
dalia
KONTAKT Z REDAKCJĄ
e-mail: shapemeup@dalia.pl
WYDAWCA:
Dalia Lingerie ul. Wolności 145 34-220 Maków Podhalański tel: +48 33 877 16 87 e-mail: biuro@dalia.pl