Keep CHALLENGE – wytrwaj w swoich postanowieniach!

Keep CHALLENGE – wytrwaj w swoich postanowieniach!

Zobacz najnowszą kolekcję:

BIUSTONOSZ RINKO SEMI-SOFT K24STRINGO-SZORTY RINKO
Dalia Lingerie, Laura K24 Semi-Soft, 198,90 złDalia Lingerie, Laura stringi, 94,90 zł

Od początku roku zachęcamy Was do podejmowania różnych wyzwań. Część z nich udało się już Wam osiągnąć (potwierdziły to konkursowe zgłoszenia), ale co z tymi, które wymagają czasu, cierpliwości i systematyczności? Jako że połowa 2017 roku już prawie za nami, postanowiliśmy nieco zmodyfikować naszą akcję, skupiając się przede wszystkim na wspieraniu Was w podjętych postanowieniach. Startujemy z Keep CHALLENGE, czyli utrzymaj wyzwanie! W końcu to bywa najtrudniejsze…

keep CHALLENGE

#keep CHALLENGE

Droga do celu jest tak samo ważna, jak on sam. Uświadomiły nam to Wasze historie – to dzięki nim zobaczyliśmy, jak różne wyzwania stawia przed Wami życie. Część z nich to challenge rozwijające, poznawcze, które podejmujecie z własnej woli. Inne łapią Was z zaskoczenia, zazwyczaj dość nieprzyjemnego… By okazać wsparcie wszystkiemu, z czym musicie sobie radzić, postanowiliśmy nagrodzić różne „typy” wyzwań. Te skrajnie odmienne od siebie historie łączy jedno: każda z nich napawa optymizmem i wiarą w sukces. Przekonajcie się same!

 

 

#nie ma tego złego…

– Moje wyzwanie stanęło przede mną tuż przed końcem ubiegłego roku. Najpierw usłyszałam, że nasz związek się skończył i nie możemy dłużej być razem. Potem usłyszałam, dlaczego. – zaczyna swoją opowieść Agnieszka. Argumentami były moje wady. Nie ukrywałam, że jestem roztrzepana i nigdy nie próbowałam udawać zorganizowanej. „Jesteś nieodpowiedzialna finansowo” – usłyszałam. Akurat zablokowali mi telefon, ale tylko do czasu, aż wpadnie kasa za zlecenie. „Nic nie można z Tobą zaplanować” – potrafię spontanicznie zapragnąć pikniku nocą, albo odwołać spotkanie ze znajomymi, żeby posiedzieć sobie wspólnie w pidżamie, ale przecież to romantyczne i takie urocze. 🙂 „Jesteś nieatrakcyjna” – oj, tu zabolało najbardziej, bo uważam, że jestem całkiem niezła. Kilka kilo za dużo, ale przecież na kości nawet pies się nie rzuca. Najpierw się wściekłam, potem załamałam, a później znowu się wściekłam. Na koniec dotarło do mnie, że każda z tych rzeczy jest faktem. Co było dalej? – Ocknęłam się w nowej rzeczywistości. Już nie bolało tak bardzo, więc mogłam zrobić krok naprzód. Zrobiłam tabelkę z rachunkami do zapłacenia i plan na najbliższy rok. Posprzątałam mieszkanie, zmieniłam garderobę na bardziej spójną (książka o Slow Fashion naprawdę pomogła). Schudłam samoistnie ze smutku, ale to nigdy nie wygląda dobrze, więc dorzuciłam jakieś ćwiczenia. Chyba jestem ładniejsza – mnie się podoba. Ale przede wszystkim wiem, czego potrzebuję dla siebie – czasu w swoim towarzystwie, planu na duże rzeczy i luzu w wolne dni. Radości z tego, co na co dzień – od tego rumienią mi się policzki. I to wszystko działa. Trzymam się tego co sobie zapisałam na rok 2017 w różowym kalendarzu. Czasami jest łatwiej, czasami pod górkę, ale jakoś idzie. Dam sobie radę.

 

 

#tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga…

Kasia wyznaczyła sobie dwa cele: stanąć na scenie i odwiedzić ciekawe miejsce. – Aby zrealizować pierwsze marzenie od półtorej roku uczestniczę w warsztatach teatralnych dla amatorów. W styczniu wybrałam się na warsztaty musicalowe, gdzie mogłam zmierzyć się z tańcem, śpiewem i aktorstwem. Poznałam inną siebie – taką bardziej radosną, bardziej otwartą. Już niedługo ubiorę się w suknię, nałożę perukę i na chwilę stanę się Zofią w przedstawieniu „Narzeczony idealny”. Powalczę ze stresem, tremą i własnymi słabościami.
Tydzień później czas na realizację drugiego wyzwania! Od kilku miesięcy zbierałam informacje na temat Wysp Owczych. Układałam plan wyprawy, rezerwowałam rejsy, loty helikopterem dla siebie i moich 4 koleżanek. Wszystko po to by stanąć na najwyższym szczycie Slaettartindur, zobaczyć 300 metrowe klify Vestmanny i spotkać więcej owiec niż ludzi. A kiedy już zrealizuję te dwa cele, usiądę, uśmiechnę się do siebie i poszukam kolejnych wyzwań – wszak czekają na mnie Grenlandia, Japonia czy najdalsze przylądki Europy… 

keep CHALLENGE

#nie masz innego wyjścia

Mimo że w większości przypadków wybór należy do nas, zdarzają się wyzwania, przed którymi nie można uciec. Tak było w przypadku Kamili. Nowotwór to trudny i nieprzewidywalny przeciwnik. Wyobrażacie sobie walczyć z nim równocześnie o siebie i, jak pisze Kamila, najlepszą przyjaciółkę – mamę? – Rund było wiele. Chwilami wydawało się, że nie podniesiemy się z desek, ale udało się! Wojna wygrana! Zwyciężyłyśmy życie i mocniejszą więź między sobą. 🙂 

keep CHALLENGE

#w nagrodę za wytrwałość

Nic nie motywuje do dalszej pracy bardziej, niż doping ze strony bliskich nam osób. Właśnie dlatego nagrodami w konkursie #DaliaCHALLENGE są podwójne zaproszenia do Farmona HOTEL BUSINESS & SPA – dla Kasi, Kamili i Agnieszki oraz ich przyjaciółek. Relaks pełen inspirującej wiedzy i jeszcze więcej motywacji do zmian na lepsze! Oprócz specjalistycznych zabiegów w luksusowym SPA, przygotowaliśmy garść praktycznej wiedzy. Podczas weekendu w dziewczyny spotkają się ze stylistką programu „Zmiana pełną parą” telewizji TLC – Moniką Jurczyk OSĄ, która pomoże im odnaleźć własny, niepowtarzalny styl. Wspólnie z wizażystką Annabelle Minerals odkryją sekrety mineralnego makijażu, a z Joanną Keszką przełamią tabu kobiecej seksualności. Na deser przygotowaliśmy upominki w postaci zestawów mineralnych kosmetyków od Annabelle Minerals oraz naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona z linii Herbal Care.

 

 

Dziękujemy Wam za wszystkie zgłoszenia! Wasze historie udowadniają, że nie ma wyzwania, któremu nie da się sprostać. Trzeba tylko zaprzyjaźnić się z cierpliwością i wytrwałością. Keep CHALLENGE!

Brak komentarzy

wyślij odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

DOŁĄCZ DO NAS
Podziel się swoją historią lub zainspiruj nas do poruszenia ważnego tematu. Piszemy artykuły, rozmawiamy z inspirującymi kobietami i pytamy o zdanie ekspertów. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz Twoje propozycje. Skontaktuj się z nami!
dalia
KONTAKT Z REDAKCJĄ
e-mail: shapemeup@dalia.pl
WYDAWCA:
Dalia Lingerie ul. Wolności 145 34-220 Maków Podhalański tel: +48 33 877 16 87 e-mail: biuro@dalia.pl