Fashion Revolution – poznaj historię naszej marki

Fashion Revoution Week ponownie jest dla nas okazją do pokazania Wam kulisów naszej produkcji. W poprzednich latach zaglądaliśmy już do szwalni i pracowni naszej projektantki oraz zachęcaliśmy do świadomych zakupów. Tym razem zapraszamy Was do poznania historii naszej marki.

Poznajcie naszą historię i zajrzyjcie do naszej siedziby!

Historia

DALIA powstała w 1994 roku w Makowie Podhalańskim. Obecnie jest wiodącym producentem bielizny damskiej w Polsce, rozwijającym się w kierunku europejskich rynków. Pomysł wyszedł oczywiście od kobiety – Stanisławy Włodarczyk, która stworzyła markę i pierwsze modele bielizny DALIA.

W realizacji pomysłu Stanisławy pomagał mąż, Marian Włodarczyk. Dziś jej zamysł kontynuują synowie: Tomasz i Dariusz.

Pasja

Nasz sukces to owoc pasji i konsekwencji, które towarzyszą nam od początku. Debiut nie był łatwy – w pierwszych miesiącach istnienia marki wszystkie aspekty jej działania spoczywały na założycielce – od projektowania oraz szycia bielizny po kontakty handlowe i dystrybucję. Kobieca siła i determinacja przerodziły się w bezcenne doświadczenie, z którego czerpiemy na każdym etapie naszej pracy.

Dziś wszystko zaczyna się w pracowniach naszych projektantek: Mai Madej, która przygotowuje dla Was kolekcję bielizny i strojów plażowych oraz Sabiny Mańki odpowiedzialnej za linię #DaliaByNIGHT.

Pierwszy produkt

Znakiem rozpoznawczym naszej marki są biustonosze zapewniające właściwe podtrzymanie i stabilizację piersi. Przewrotnie zaczęło się od fig, którymi Stanisława podbiła lokalny rynek. Naturalną konsekwencją stało się stworzenie trudniejszej w konstrukcji góry, która uzupełni ofertę i pozwoli nam kompleksowo zadbać o kobiece piękno oraz zdrowie.

Rozwój

Pierwsze modele bielizny DALIA spotkały się z olbrzymim uznaniem naszych Klientek. Sprzedażowy sukces zaowocował zwiększeniem liczby pracowników, budową i systematycznym wzbogacaniem parku maszynowego oraz rozwinięciem produkcji, w wyniku czego w 2018 roku otworzyliśmy nową, większą siedzibę z obszerniejszą szwalnią i magazynem.

Więcej informacji o naszej produkcji znajdziecie we wpisach klik i klik oraz na naszym Facebooku i Instagramie. Polubcie, obserwujcie i bądźcie na bieżąco!

Brak komentarzy

wyślij odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

DOŁĄCZ DO NAS
Podziel się swoją historią lub zainspiruj nas do poruszenia ważnego tematu. Piszemy artykuły, rozmawiamy z inspirującymi kobietami i pytamy o zdanie ekspertów. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz Twoje propozycje. Skontaktuj się z nami!
dalia
KONTAKT Z REDAKCJĄ
e-mail: shapemeup@dalia.pl
WYDAWCA:
Dalia Lingerie ul. Wolności 145 34-220 Maków Podhalański tel: +48 33 877 16 87 e-mail: biuro@dalia.pl