#Dalia52tygodnie – próbuj, poznawaj, odkrywaj!

Wg badań przełomowi roku towarzyszy coraz mniej ekscytacji zmianami, a coraz więcej frustracji i poczucia obowiązku. Wszechobecna presja noworocznych postanowień i brak wiary, że damy radę odbierają nam motywację do ich konsekwentnej realizacji. A gdyby tak długą listę tegorocznych obowiązków zamienić na jedno postanowienie: #Dalia52tygodnie, czyli co tydzień robię coś NOWEGO?

52 okazje

Nie oszukujmy się – postanowienia typu „codziennie znajdę godzinę na…” często okazują się niemożliwe do wykonania. Zamiast 365 proponujemy 52 próby. 🙂 Dosłownie – wyzwaniem #Dalia52tygodnie chcemy zachęcić Was do zrobienia jednej nowej rzeczy w każdym tygodniu roku. Rzeczy, o których zawsze marzyłyście oraz tych, o których nie marzycie. Jeszcze. 🙂

Metodą prób i błędów…

…poznacie, co dla Was cenne. #Dalia52tygodnie to 52 okazje do odkrycia pasji, zmiany postrzegania otaczającego Was świata czy odbycia wymarzonych podróży. Dokonacie rzeczy małych i wielkich. 🙂 Być może odkryjecie, że 15 minut z kawą i ulubioną książką znaczy więcej, niż szalony weekend ze znajomymi..? Nie bójcie się straconego czasu, jeśli coś nowego okaże się „nie dla Was”. W odkrywaniu najważniejsze jest… samo odkrywanie. 🙂

Nasze 52 tygodnie

Obiecujemy każdego tygodnia przypominać Wam o tym, że warto! O tym, że każda chwila poświęcona na poznanie siebie jest cenna. Obiecujemy nagradzać Was za Wasze odkrycia – przygotowaliśmy kilka konkursów, w których będziecie mogły dzielić się z nami Waszymi postępami. 🙂 Sami również będziemy próbować, poznawać i odkrywać – przed nami premiery nowych kolekcji sezonowych, nowej linii basic i bielizny nocnej #DaliaByNIGHT, nowych magazynów #SHAPEMEUP (już niebawem znajdziecie je w naszych salonach oraz na shapemeup.pl) – jesteśmy ciekawi Waszych opinii!

Dajcie znać, że jesteście z nami! Piszcie w komentarzu #Dalia52tygodnie i dołączcie do akcji. 🙂

Brak komentarzy

wyślij odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

DOŁĄCZ DO NAS
Podziel się swoją historią lub zainspiruj nas do poruszenia ważnego tematu. Piszemy artykuły, rozmawiamy z inspirującymi kobietami i pytamy o zdanie ekspertów. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz Twoje propozycje. Skontaktuj się z nami!
dalia
KONTAKT Z REDAKCJĄ
e-mail: shapemeup@dalia.pl
WYDAWCA:
Dalia Lingerie ul. Wolności 145 34-220 Maków Podhalański tel: +48 33 877 16 87 e-mail: biuro@dalia.pl