#DaliaHereAndNow, dołączcie do akcji!

#DaliaHereAndNow, dołączcie do akcji!

Zobacz najnowszą kolekcję:

MILA K26 SOFT 189,90 złMILA figi klasyczne 96,90 zł
KEIRA K24 SEMI SOFT 181,90 złKEIRA figi maxi 96,90 zł

#DaliaHereAndNow, tutaj i teraz. Pewnych spraw nie można odkładać w czasie: zdrowie, ciąża i powrót do formy (i nie chodzi tylko o figurę), kompleksy związane z wyglądem – temu wszystkiemu trzeba się przyjrzeć już, nie za miesiąc, nie za rok. I o tym chcemy Wam przypominać w ciągu najbliższych miesięcy. Dołączycie do naszej akcji? Sprawdźcie, na czyje wsparcie możecie liczyć.

#DaliaHereAndNow
Bielizna do kupienia na: dalia.pl

#DaliaHereAndNow

Chcemy Wam powiedzieć, że jesteście piękne, dać +10 do akceptacji, tyle samo do pewności siebie. Jesteśmy różne, jesteśmy wyjątkowe. I na tym będziemy się skupiać na blogu, tydzień po tygodniu, aż do końca roku. Zrobimy rachunek sumienia i zadbamy o swoje zdrowie, jak @mamaginekolog na Instagramie przykazuje; porozmawiamy o naturalności w kampaniach i na wybiegach; przyjrzymy się hejtowi w sieci i temu, jak sobie z nim radzić – także w realu. Co jeszcze?

#DaliaHereAndNow
Model Mila, do kupienia tutaj

Felietony

W tym sezonie oddajemy głos tym, którzy chcą się podzielić swoimi doświadczeniami, wiedzą, przemyśleniami. Na początek modelka plus size @Blondie_bombers, która o hejcie przekonała się na własnej skórze. Dosłownie, bo to właśnie wygląd stał się przedmiotem instagramowych docinek pod jej adresem. Jak sobie z nim radzi i jak na bazie jej doświadczeń Wy możecie sobie poradzić, jeśli spotyka Was dyskryminacja ze względu na rozmiar ubrań? Pamiętajcie, że nie ma jednego kanonu piękna – i o tym będziemy chcieli Wam przypomnieć razem z @Blondie_Bombers. #HereAndNow, czyli nie czekaj z akceptacją siebie, nie czekaj na lepszy moment, na parę kilo mniej czy na kogoś, kto Ci to powie. Zaakceptuj się, a będzie dobrze – prawda Blondie?

View this post on Instagram

dear woman, you can be whatever you want to be ✨✨✨ ————————————————— mam przyjemność zaprezentować jeden z najnowszych kompletów bielizny marki @dalialingerie 🙂 Jest to marka, która troszczy się o kobiety w każdym rozmiarze i pragnie pokazać, że nie ma lepszego momentu by kochać siebie, niż tu i teraz. Zatem jeśli myślisz, że nie możesz poczuć się sexy i pięknie, bo nie nosisz rozmiaru 0 i że jest to wstyd- to w tym momencie zadaj sobie pytanie-dlaczego? czy Ty tak faktycznie myślisz? czy to strach przed tym co ktoś inny o Tobie pomyśli? Czy to kreowany przez media wizerunek mąci Ci w głowie? To jesteś w błędzie!!!! LOVE YOURSELF JUST THE WAY YOU ARE❤️ #DaliaHereAndNow #dalia #dalialingerie ————————————————— DODATKOWO! w ramach projektu z @dalialingerie mam do rozdania dla Was 3 vouchery o wartości 150zł na bieliznę marki Dalia. Co należy zrobić by wziąć udział w losowaniu? • polubić profil @dalialingerie • oznaczyć dwie osoby w komentarzu pod tym postem ————————————————— model bielizny, który mam na sobie to: IVETTE KO5, znajdziecie go na stronie www.dalia.pl

A post shared by downtown girl (@blondie_bombers) on

Wywiady

Kontynuujemy cykl wywiadów, zapraszając do współpracy kolejne inspirujące osoby. O swoim #HereAndNow opowie m.in. Ula Kóska – fotograf, której projekt @Paradise Kitsch Nudeoir promuje inne od typowego spojrzenie na fotografię. Do tej pory jej fotografie opierały się na stylizowanych sesjach, teraz to naturalność wzięła górę. – Chcę dać szansę naturalnej pięknej urodzie, skórze, charakternym zmarszczkom, niewinności i jej przeciwności- pewności siebie Kobiet – pisze o swoim projekcie Ula. To wartości bliskie naszej marce, dlatego nie możemy się doczekać rozmowy z Ulą oraz sesji jej autorstwa, w której zobaczcie naszą bieliznę!

#DaliaHereAndNow
Model Keira, do kupienia tutaj

Czytaj także: Justyna Czajka: Niemiłe komentarze traktuję jak prezent

Od redakcji

#DaliaHereAndNow to również nasze autorskie artykuły. Poruszamy aktualne tematy i wydarzenia – te, którym warto poświęcić więcej uwagi, niż kilka sekund „na scrolla”. Szczypta subiektywizmu i garść faktów, to nasz przepis na cykl #DaliaHereAndNow od redakcji. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku i Instagramie, na których co jakiś czas będziemy Was pytać o tematy, które warto poruszyć. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii i spostrzeżeń! Tu i teraz jest także on-line, dlatego jeśli jeszcze nie obserwujecie naszych kanałów w social mediach, gorąco do tego zachęcamy. Znajdziecie tam zdjęcia z kampanii, najnowsze modele bielizny, informacje o promocjach i konkursach. A tych nie będzie brakować w tym sezonie!

Brak komentarzy

wyślij odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

DOŁĄCZ DO NAS
Podziel się swoją historią lub zainspiruj nas do poruszenia ważnego tematu. Piszemy artykuły, rozmawiamy z inspirującymi kobietami i pytamy o zdanie ekspertów. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz Twoje propozycje. Skontaktuj się z nami!
dalia
KONTAKT Z REDAKCJĄ
e-mail: shapemeup@dalia.pl
WYDAWCA:
Dalia Lingerie ul. Wolności 145 34-220 Maków Podhalański tel: +48 33 877 16 87 e-mail: biuro@dalia.pl