Dalia challenge na 2017 rok. Podejmij wyzwanie!

Dalia challenge – pod takim hasłem zapowiadamy nowy cykl artykułów, porad i przepisów na to, jak zmotywować się do działania. Nowy rok, to nowe wyzwania! Czas je sobie uświadomić, zaplanować czas i nie zniechęcić się po pierwszym tygodniu. Jak to zrobić?

Dalia challenge

Plan jest taki – my motywujemy, Wy dzielicie się swoimi wynikami. Decyzję o wyborze wyzwania zostawiamy Wam. Najpopularniejsze z nich, to oczywiście przejście na dietę, zapisanie się na siłownię, daleka podróż, znalezienie męża, albo rzucenie – nie męża, a palenia. Wyzwaniem może być także znalezienie 15 min. dziennie na przygotowanie witaminowego koktajlu; zorganizowanie raz w tygodniu wspólnego obiadu z rodziną; zrobienie pierwszego w życiu szalika na drutach; wykonanie podstawowych badań, na które nigdy ma idealnego momentu.

polub-nas-2fashion-1838768_1920

Nasz challenge

Naszym wyzwaniem jest stworzenie społeczności kobiet, które się rozumieją i wspierają, przekładają podobieństwa nad różnice. Zachęcamy do dyskusji pod artykułami oraz na facebookowym fanpejdżu naszej marki. Pokażcie, że tu jesteście! Wyzwaniem, które mamy już sobą, jest projekt nowej kolekcji bielizny i strojów kąpielowych. Było to niełatwe zadanie po świetnym odbiorze jesienno-zimowej #NoDifference. Dziękujemy raz jeszcze czytelniczkom magazynu Avanti, dzięki którym znaleźliśmy się na podium Plebiscytu Top Avanti 2016. Najnowsza, wiosnenno-letnia kolekcja inspirowana jest kobietami ze świata sztuki – wkrótce zdradzimy więcej szczegółów!

Ola Kowal - twarz kampanii marki Dalia Lingerie, na backstage'u sesji wizerunkowej .
Ola Kowal – twarz kampanii marki Dalia Lingerie, na backstage’u sesji wizerunkowej .

Nowi ambasadorzy, a wśród nich…

…Monika Jurczyk, czyli Osa Osobista Stylistka – pierwsza w Polsce personal shopperka! U jej boku stawimy czoła modzie, wybierzemy trendy szyte na miarę i poszukamy sposobu na znalezienie własnego stylu. Hantle w dłoń, bo już niebawem Sportsmama – Ola Rożnowska da nam wycisk, który strąci z talerza wszystkie „ciastki”. Ola podpowie, jak wrócić do formy po ciąży i co robić, by wzmocnić mięśnie dna miednicy. Razem z popularnymi markami kosmetycznymi poznamy szybkie triki na modelowanie ciała, a dzięki naszym reporterkom poznamy bliżej kobiety do zadań specjalnych – trenerki, wolontariuszki, artystki, które tak jak my realizują swoje challenge.

Dalia #challengebook

Jednym z wyzwań, do którego szczególnie chcemy Was przekonać, jest czytanie książek. 12 książek w 12 miesięcy, kto da więcej? Nie, nie. Nie chcemy licytacji – zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne zawody wykonujecie, ile wysiłku wymaga od Was znalezienie wolnej chwili dla rodziny.

insta-3Wolimy zasadę małych kroczków – na początek namawiamy do czytania przez 15 minut, codziennie. W tygodniu daje to aż 105 minut! W najnowszym magazynie #ShapeMeUp (już w lutym!) nasze ambasadorki polecą Wam kilka ciekawych książek, które warto zabrać na wakacje! Bo od książek nie ma wakacji :).

kaboompics-com_stack-of-magazines

Jeszcze więcej konkursów

Wiemy, że są wśród Was osoby, które uwielbiają rywalizację i dobrą zabawę. Okazję do tego stwarzają oczywiście konkursy! Nagrodami, oprócz bonów zakupowych na bieliznę i stroje kąpielowe naszej marki, będą zestawy kosmetyków i… książki! Aby nie przegapić okazji do zwycięstwa, śledźcie nasze profile na Facebooku i Instagramie!

Brak komentarzy

wyślij odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

DOŁĄCZ DO NAS
Podziel się swoją historią lub zainspiruj nas do poruszenia ważnego tematu. Piszemy artykuły, rozmawiamy z inspirującymi kobietami i pytamy o zdanie ekspertów. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz Twoje propozycje. Skontaktuj się z nami!
dalia
KONTAKT Z REDAKCJĄ
e-mail: shapemeup@dalia.pl
WYDAWCA:
Dalia Lingerie ul. Wolności 145 34-220 Maków Podhalański tel: +48 33 877 16 87 e-mail: biuro@dalia.pl