Babcie, które podbiły świat mody

Babcie, które podbiły świat mody

SALE -30%:

BIUSTONOSZ MARISSA SOFT K02FIGI MARISSA
BIUSTONOSZ FEDERICA SOFT K26STRINGO-SZORTY FEDERICA

W dzieciństwie, niczym dobre wróżki, wyrzucają „nie” ze słowa „niemożliwe”, później przez cały czas kochają, wspierają i uczą. Babcie, bo o nich mowa, obchodzą dziś swoje święto. Jednak ich świat, zamiast wanilią i świeżymi wypiekami, coraz częściej pachnie karierą i wielką przygodą! Poznajcie kobiety, które z wieku uczyniły swój największy atut!

babcie
Inspiracja: Iris Apfel, stylizacja: Katarzyna Olech-Oziembała, źródło: http://moko.style/

WYGRAJ bony zakupowe i flakonik kwiatowych perfum!

#Iris Apfel

Businesswoman, filantrop i historyk sztuki, słynąca z ciętego dowcipu, wielkich okularów i zawsze czerwonych ust. Mimo że w tym roku skończy 97 lat, jej apetyt na życie ciągle rośnie, a sama Iris wciąż udziela się w modowych przedsięwzięciach. Jej wygląd od lat fascynuje projektantów i stylistów. Trudno się dziwić – w końcu gust pani Apfel doceniło dziewięciu kolejnych prezydentów USA, proponując jej zaprojektowanie wnętrz Białego Domu.

Happy 2018 my dear friends 🍾💋

A post shared by Iris Apfel #irissupportsart (@iris.apfel) on

#Helena Norowicz

Urodzona w 1934 roku aktorka trzy lata temu zachwycała w kampanii duetu BOHOBOCO. Po tym jak kilkanaście lat wcześniej przeszła na emeryturę, opuszczając deski ukochanego teatru, propozycję udziału w sesji zdjęciowej potraktowała jak aktorskie wyzwanie. Po spektakularnym sukcesie, w wieku osiemdziesięciu lat, zaczęła karierę modelki, udowadniając, że piękno nie ma wieku!

babcie
Fot.: materiały prasowe

#Yazemeenah Rossi

Ma 62 lata, dwoje wnucząt i ciało, którego może jej pozazdrościć niejedna młoda dziewczyna. Karierę modelki zaczęła przed trzydziestką, ale twierdzi, że nigdy nie czuła się w swoim ciele lepiej niż teraz. Jak sama mówi, sekret jej urody tkwi w zdrowej diecie, naturalnych kosmetykach i olejach, które wciera w ciało i włosy. Postanowiliśmy zgłębić sekret upiększającej mocy olejków – wyniki znajdziecie tutaj.

Foto: www.dailystar.co.uk

#Anna Wintour

Na pozór chłodna i zdecydowana szefowa amerykańskiego Vogue’a została babcią w marcu ubiegłego roku, ale wciąż nie zwalnia tempa. Ma 69 lat i niekwestionowaną pozycję lidera w szeroko pojętym świecie mody. Jej kultowa już postać doczekała się nawet filmowej adaptacji w filmie „Diabeł ubiera się u Prady”, w którym redaktor naczelną odpowiednika Vogue’a zagrała rewelacyjna Meryl Streep. Ile prawdy jest w filmowej wersji Anny? Zobaczcie same! 🙂

 

Wszystkim babciom życzymy wszystkiego, co najlepsze. Niech moc będzie z Wami! 🙂

Brak komentarzy

wyślij odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

DOŁĄCZ DO NAS
Podziel się swoją historią lub zainspiruj nas do poruszenia ważnego tematu. Piszemy artykuły, rozmawiamy z inspirującymi kobietami i pytamy o zdanie ekspertów. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz Twoje propozycje. Skontaktuj się z nami!
dalia
KONTAKT Z REDAKCJĄ
e-mail: shapemeup@dalia.pl
WYDAWCA:
Dalia Lingerie ul. Wolności 145 34-220 Maków Podhalański tel: +48 33 877 16 87 e-mail: biuro@dalia.pl