Twoje wyzwanie: KONKURS #DaliaCHALLENGE

Twoje wyzwanie: KONKURS #DaliaCHALLENGE

zobacz nową kolekcję:

4d829aa2d2250b95c2c287a4b9697f81SZORTY JILL
BIUSTONOSZ BETTINA SOFT K02FIGI BETTINA

Od początku roku zachęcamy Was do podejmowania wyzwań – tych większych i tych mniejszych – w końcu od czegoś trzeba zacząć. 🙂 By dodać Wam motywacji, przygotowaliśmy nagrody za wytrwałość – bo nie opuściłaś jeszcze ani jednego treningu! Za determinację – bo nawet jeśli zapaliłaś jeszcze jednego ostatniego papierosa, to nie jest dla Ciebie powód, by się poddać! Za odwagę – bo przecież nie jest łatwo przyznać się przed innymi, a szczególnie przed sobą, że te ciastka są dla Ciebie ważniejsze, niż myślałaś i musisz sobie z tym poradzić. W końcu za wiarę w to, że Twoje wyzwanie zakończy się sukcesem!

Twoje wyzwanie

#konkurs

By wziąć udział w konkursie, w dniach od 1 kwietnia do 21 maja zrób zakupy za minimum 150 zł. Zachowaj paragon i zarejestruj go w dniach 24 kwietnia – 21 maja, wypełniając formularz zgłoszeniowy, który publikujemy poniżej. Napisz w nim, przed jakim wyzwaniem stanęłaś w tym roku i jak sobie z nim poradziłaś (a może radzisz nadal?). 26 maja ogłosimy wyniki – autorki najbardziej inspirujących odpowiedzi nagrodzimy weekendem w SPA, w czasie którego wezmą udział między innymi w warsztatach ze stylizacji, wizażu i odkrywania własnej kobiecości, bonami zakupowymi na bieliznę i zestawami naturalnych kosmetyków Farmona oraz Annabelle Minerals. Taki weekend nie może obyć się bez Twojej najlepszej przyjaciółki! Dla Laureatek konkursu przygotowaliśmy PODWÓJNE zaproszenia do SPA, udziału w warsztatach oraz upominki.

#warsztaty

Nie ma nic lepszego niż odpoczynek pełen inspirującej wiedzy i motywacji do zmian na lepsze! Zgodnie z ideą Dalia CHALLENGE przygotowaliśmy nagrody, które zainspirują Was do dalszej pracy! Podczas weekendu w SPA spotkacie się z pierwszą w Polsce personal shopperką Moniką Jurczyk OSĄ, która podpowie Wam, jak ujarzmić swoją garderobę. Ekspert Annabelle Minerals zdradzi sekrety mineralnego makijażu, a Joanna Keszka udowodni, że trening mięśni Kegla i kobieca seksualność to sprawy absolutnie priorytetowe. 2 i 3 września w Farmona  HOTEL BUSINESS & SPA dowiecie się, od czego zacząć i jak konsekwentnie wcielać w życie swoją wiedzę – zarówno modową, kosmetyczną jak i seksualną.

#Twoje wyzwanie

Nieważne jakie – ważne, że TWOJE. Na blogu zachęcaliśmy do podjęcia różnych wyzwań – od ChallengeBook, czyli czytania choć 15 minut dziennie przez KnowYourLemons i Kegel-mogę, podnoszących kwestię kobiecego zdrowia, aż po dietetyczne wyzwanie zrobienia fit pączków! Ile głów, tyle pomysłów. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Opowiedz nam o swoich sukcesach oraz małych potknięciach, które choć na chwilę podcinają skrzydła, później pomagają je lepiej rozwinąć.

Twoje wyzwanie

Jeśli nadal zwlekasz z podjęciem swojego wyzwania, bo „ciągle nie masz czasu” – nie ma lepszego momentu! Pamiętaj, że czas jest pojęciem względnym – zawsze jest TERAZ. 😉

Brak komentarzy

wyślij odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

DOŁĄCZ DO NAS
Podziel się swoją historią lub zainspiruj nas do poruszenia ważnego tematu. Piszemy artykuły, rozmawiamy z inspirującymi kobietami i pytamy o zdanie ekspertów. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz Twoje propozycje. Skontaktuj się z nami!
dalia
KONTAKT Z REDAKCJĄ
e-mail: shapemeup@dalia.pl
WYDAWCA:
Dalia Lingerie ul. Wolności 145 34-220 Maków Podhalański tel: +48 33 877 16 87 e-mail: biuro@dalia.pl