KONKURS WALENTYNKOWY

W najbliższe Walentynki zakochaj się w… sobie! Zrób dla siebie coś miłego nie tylko od święta, podziel się tym na naszym Instagramie i wygraj miłosne niespodzianki od GREENPOINT, LART Nails oraz DALIA Lingerie!

#Dalia52tygodnie

W tym roku zachęcamy do próbowania, poznawania i odkrywania rzeczy całkiem nowych lub dobrze już znanych. Zasada jest prosta: jeden tydzień – jedno nowe wyzwanie. Nieważne, czy będzie to sport, o którym zawsze marzyłaś, smak wina, którego zawsze chciałaś spróbować, podróż w miejsce, które zawsze chciałaś zobaczyć, czy spojrzenie na siebie w lustrze – po raz pierwszy bez szukania mankamentów.

KONKURS

#Dalia52tygdnie to także kilka okazji do zdobycia prezentów! Tym razem do wygrania są: bony na zakupy od marek GREENPOINT i DALIA Lingerie oraz niespodzianki od firmy LART, które perfekcyjnie zadbają o Twoje paznokcie. Co zrobić, żeby wygrać? Zaobserwuj nas na Instagramie oraz profile @lartnails i @greenpointfashion. Polub post konkursowy i 10 ostatnich postów. Napisz w komentarzu, jak okazujesz sobie miłość, nie czekając na wielkie okazje.

WYGRAJ!

Do 13 lutego możesz wziąć udział w naszym konkursie! Szczegóły i regulamin znajdziesz tutaj. Powodzenia! 🙂Brak komentarzy

wyślij odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

DOŁĄCZ DO NAS
Podziel się swoją historią lub zainspiruj nas do poruszenia ważnego tematu. Piszemy artykuły, rozmawiamy z inspirującymi kobietami i pytamy o zdanie ekspertów. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz Twoje propozycje. Skontaktuj się z nami!
dalia
KONTAKT Z REDAKCJĄ
e-mail: shapemeup@dalia.pl
WYDAWCA:
Dalia Lingerie ul. Wolności 145 34-220 Maków Podhalański tel: +48 33 877 16 87 e-mail: biuro@dalia.pl