KONKURS #DaliaRealWoman – wystarczy, że jesteś!

KONKURS #DaliaRealWoman – wystarczy, że jesteś!

SALE -30%:

BIUSTONOSZ RINKO SEMI-SOFT K24FIGI RINKO
BIUSTONOSZ LEE SOFT K26Dalia Lingerie, Lee stringo-szorty, 98,90 zł.

#DaliaCHALLENGE i #DaliaRealWomen to dwa cykle, które od początku roku regularnie pojawiają się na naszym blogu. W pierwszym dostarczamy Wam dawkę motywacji i odwagi do podejmowania wyzwań oraz wytrwania na drodze do celu. W drugim przedstawiamy Wasze historie – rozmawiamy z prawdziwymi kobietami, które stawiły czoła życiu i własnym słabościom, a porażki przekuły w sukcesy. Razem z nadejściem nowej, jesienno – zimowej kolekcji mamy dla Was kolejną okazję do podzielenia się z nami Waszymi przeżyciami: KONKURS #DaliaRealWoman. 

„Być kobietą, być kobietą (…), a najczęściej o tym marzę,

kiedy piorę ci koszule, albo naleśniki smażę…”

Keep calm and be a woman!

Grono adoratorów, kilogramy drogocennych świecidełek, wielka garderoba i nagle – zazwyczaj gdzieś w okolicach dwudziestki – orientujesz się, że to mityczne wyobrażenie kobiecości z dzieciństwa może nigdy nie stać się rzeczywistością… Zamiast regularnych problemów w przymierzalni pod tytułem: „mała czarna czy długa różowa?”, musisz pogodzić pracę ze studiami, poradzić sobie ze świadomością, że Twój wieloletni związek nie będzie trwał wiecznie (a może i tak trwał zbyt długo?), w końcu oddać samochód do mechanika, a w kolejce już czekają zakupy, wycieczka z dzieckiem do dentysty, z psem do weterynarza i jeszcze obiecałaś mamie, że w końcu spędzicie razem trochę czasu. A przy tym wszystkim przydałoby się jeszcze być fit, mieć wieczny power do regularnych treningów i dobrze wyglądać. Znasz to?

KONKURS #DaliRealWoman
Backstage z kampanii jesień-zima 2017, biustonosz Sheryl

Wystarczy, że jesteś!

I cieszysz się tym, co przynosi życie, zarażając pozytywnym nastawieniem wszystkich wokół. 🙂 Na początku roku podjęliśmy wyzwanie stworzenia społeczności kobiet, które się rozumieją i wzajemnie wspierają. Wiemy, że najlepszą motywacją są przykłady z życia wzięte, dlatego na blogu i w MAGAZYNIE #ShapeMeUp chętnie publikujemy Wasze historie, które inspirują Was (i nas!) do zmian na lepsze i dodają otuchy w trudnych chwilach. Szczególnie zachęcamy Was do dzielenia się doświadczeniami w komentarzach pod artykułami oraz wzięcia udziału w naszym KONKURSIE #DaliaRealWoman!

[Kliknij TUTAJ i poznaj historie laureatek poprzedniego konkursu #DaliaCHALLENGE]

 

KONKURS #DaliaRealWoman

Jeśli masz pasję, walczysz z przeciwnościami losu, odniosłaś sukces, przeszłaś przemianę, jesteś mamą, spełnioną singielką, a może po prostu znalazłaś swoją receptę na szczęście, opisz nam swoją historię i od 1.08.2017 do 20.09.2017 wyślij ją na adres: shapemeup@dalia.pl z hasłem #DaliaRealWoman w temacie wiadomości. Na autorki zaskakujących, wrażliwych i prawdziwych tekstów czekają nagrody: zestawy kosmetyków Farmona i Annabelle Minerals, bony na bieliznę, perfumy oraz publikacja historii w kolejnym wydaniu magazynu #ShapeMeUp, którego jesienna edycja dostępna jest już w wersji on-line:

KONKURS #DaliaRealWoman

Wyniki KONKURSU #DaliaRealWoman ogłosimy 25.09.2017 na naszym Facebooku. Pokażcie, co znaczy być kobietą! 😉

Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu.

2 komentarze
  1. JESTEM MAMĄ I MAM 5 SYNÓW. SĄ DLA MNIE SZYSTKIM,A JA DLA NICH KAŻDEGO DNIA,KAŻDEJ CHWILI,MATKĄ,KOLEŻANKĄ,PRZYJACIÓŁKĄ,WSPARCIEM,PODPORĄ,NAUKĄ,RADOŚCIĄ I POPROSTU JESTEM

wyślij odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

DOŁĄCZ DO NAS
Podziel się swoją historią lub zainspiruj nas do poruszenia ważnego tematu. Piszemy artykuły, rozmawiamy z inspirującymi kobietami i pytamy o zdanie ekspertów. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz Twoje propozycje. Skontaktuj się z nami!
dalia
KONTAKT Z REDAKCJĄ
e-mail: shapemeup@dalia.pl
WYDAWCA:
Dalia Lingerie ul. Wolności 145 34-220 Maków Podhalański tel: +48 33 877 16 87 e-mail: biuro@dalia.pl